Міні-футбол

Під час зимових канікул, з 3 січня по 10 січня 2013 року, в спортивному залі ДЮСШ пройшла відкрита першість ДЮСШ із міні-футболу у трьох вікових категоріях. Загальна кількість команд - 22 команди, кількість учасників - 198 чоловік.

Серед найменших учасників змагань перше місце здобула команда із с.Старовірівка, тренер-викладач Савченко В.Л., другими були вихованці тренера-викладача Водки В.В., третіми були виховаці тренера-викладача Курила Д.В. (гімназія).

У середній віковій групі переможцями стали вихованці Нововодолазького НВК, другими були вихованці тренера-викладача Паламарчука М.Я. (с.Ватутіно), бронзовими призерами стали вихованці із с. Рокитне, тренер-викладач Ярош Ю.В.

Рівна боротьба була серед найстарших футзалістів ДЮСШ. Першими в запеклій боротьбі стали вихованці тренера-викладача Водки В.В., другими були гості  із села Стара Водолага, третіми -  вихованці тренера-викладача Паламарчука М.Я. (с.Ватутіно).